SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší dorost

DOROST POSTUPUJE DO KRAJSKÉHO PŘEBORU!

v zápase ve Vestci nám k potvrzení prvního místa v tabulce a brzkému zajištění titulu stačil bod. Plán byl ale jasný, zvítězit a připsat si body tři. Domácí nám velmi usnadnili úvod utkání, byli ustrašení a čekali co se stane. Výsledkem bylo vedení 3:0 již v 11té minutě a když Vojta přidal ve 23.min čtvrtou branku, bylo o osudu zápasu v podstatě rozhodnuto. Bohužel tím upadlo i tempo hry a utkání již mnoho kvality nepřineslo. Vestečtí před pauzou dokázali krásnou brankou snížit, ale nic to na vývoji nezměnilo. Druhý poločas se v podstatě již jen dohrával.

Šance jsme měli, Vojta několikrát orazítkoval konstrukci domácí branky, Matěj Hrobník potrestal chybu v rozehrávce a David vyzpovídal celou obranu a nádherně trefil.

Finální skóre se zastavilo na tenisovém výsledku 1:6 a oslavy mohly propuknout.

Obsáhlejší hodnocení vytvoříme po sezóně, ale postup do krajského přeboru je obrovský úspěch břežanského fotbalu. Všem co se na tom podíleli patří veliký dík a uznání, především pak klukům za přístup, nasazení a touhu něco dokázat.

Branky : Andronikov 2x, Černý, Chochola, Jedlička, Hrobník