SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

DERBY ZÁPASY SE ZVOLÍ A LIBŘÍ JSME ZVLÁDLI VÍTĚZNĚ!

Našemu Áčku se daří a vede nyní tabulku Okresního přeboru. Dva poslední zápasy se Zvolí i Libří se vydařily. Jak probíhali?

💥 Prestižní utkání proti Sokol Zvole jsme vyhráli 5:4
Naše Áčko pokračuje ve vítězné jízdě, když doma 17.9.2021 vyhrálo nad sousedem ze Zvole 5:4, po poločase 4:1.
Nová posila Matěj Štědronský se trefil hned 3x a byl tak hlavním strůjcem vítězství nad průměrným soupeřem ze spodu tabulky.
V 2. poločase bohužel naši hráči, ve značně pozměněné sestavě, polevili ve výkonu i koncentraci a vlastními chybami dovolili soupeři snížit na 4:3.
Blamáž zachránil náš kapitán Tomáš Pata, když po rohovém kopu vstřelil dělovkou branku v 72.min na 5:3. Soupeř již pak dokázal pouze snížit skóre na konečných 5:4.
Pěkná návštěva 200 diváků viděla tak finálně zajímavý zápas.

💥 Deklasovali jsme Meteor Libeř na jeho hřišti 7:0
Na rozdíl od utkání proti Zvoli, naši plejeři podali v Libři zodpovědný, kvalitní výkon bez výpadku ve výkonu. Nic nepodcenili a odmakali zápas na 100%.
Jasného vítězství 7:0 (po poločase 4:0) u soupeře v Libři si ceníme, jelikož náš tým byl částečně oslaben.
Branky vstřelili: 2x Štědronský, Chaloupka, Majer, Studnička, Haifler a Kolář. Vyjma Matěje Štědronského, se tak trefili „sváteční“ střelci, což je pozitivní. Do zápasu naskočil jako náhradník i nová posila – Filip – původem z Vietnamu.
Kvalitní výsledek proti papírově slabšímu soupeři jsme před očekávaným šlágrem proti Dobrovízi potřebovali.
Máme 17 bodů z 18 možných a zaujímáme 1. místo v tabulce Okresního přeboru před Dobrovízí, která získala 15 bodů za 5x vítězství a 1x prohru.

❗️S očekáváním vyhlížíme tento příští zápas doma o 1. místo v tabulce – v pátek 1.10.2021 od 19hod proti Sokolu Dobrovíz.
Budou hrát hlavní nové posily – exslávista Jirka Bílek a Matěj Štědronský ze 3.ligy