SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší přípravka

DALŠÍ ZIMNÍ SEZÓNA SNŮ PŘÍPRAVEK

Naši kluci a holky se vždy nesmírně těší na zimní sezónu, kdy máme díky naší skvělé hale možnost odehrát obrovskou porci zápasů a turnajů a tím pádem i získávat nejen medaile a poháry ale i spoustu zkušeností.  Nejinak tomu bylo i v uplynulé zimě.

Áčkové ročníky 2012 a 2013 odehráli přibližně 25 turnajů a na nich spolu s přátelskými zápasy kolem 100 utkání.

Z této stovky zápasů, prohráli jediné dva a kromě jediného stříbrného, vyhráli vždy přesvědčivě i veškeré turnaje.

Na závěr zimy nás přijeli prověřit soupeři ze Slávie a Bohemky. V 6 zápasech s Bohemkou jsme 4 vyhráli a ve dvou remizovali.

Ze Slávií jsme hráli zápas pouze jeden, zato skoro dvouhodinový. I tam jsme byli blízko vítězství a ke konci zápasu jsme mocně stahovali skóre, které se nakonec zastavilo na 17:16 pro Slávii. I tak jsme sklidili jen slova chvály od našeho soupeře.

Naše Béčko odehrálo podobnou porci zápasů a i jim se podařilo ukořistit několik medailových umístění a postupně rostla jejich výkonost a zaslouží si pochvalu.

Céčko  odehrálo své turnaje v Branické hale a přes počáteční nesehranost způsobenou i přílivem nových dětí, z nichž některé hrály své první zápasy v životě, se postupně zlepšovalo a několikrát chybělo opravdu hodně málo k tomu, aby děti dosáhly na medailová umístění. Věříme, že dalším tréninkem i jim bude růst výkonost a brzy budou prohánět soupeře tak, jako jejich zkušenější spoluhráči.

Ročník 2014 se také zúčastnil několika turnajů v naší hale, a i přes to, že je to jeden z našich nejméně naplněných týmů a tak v něm museli často startovat i mladší kluci, vedl si velice zdatně, a vyhrál většinu svých turnajů.

Ročník 2015 kráčí ve šlépějích svých starších parťáků z Olympie a dělá nám velmi často radost. I tito kluci odehráli velkou porci turnajů a prakticky vždy končili na stupních vítězů a několik turnajů s přehledem vyhráli.

Celou zimu jsme tak našim soupeřům z Prahy i krajských měst dokazovali, že do Břežanské haly se prostě pro vítězný pohár, pohár pro nejlepšího střelce i pro zlaté medaile nejezdí!!

Velký dík si zaslouží všichni přípravkoví trenéři, kteří prakticky celou zimu, často od rána do večera obětovali fotbalu a svůj volný čas trávili se svými malými svěřenci.

Díky také rodičům za skvělou spolupráci, velké poděkování i rodičům, kteří nám pomáhali ať už s pískáním, koučováním nebo odvozem dětí po turnajích.

Doufejme, že i v jarních zápasech se nám bude dařit a Břežanské holky a kluci budou dělat radost sobě, svým blízkým i trenérům.

Ostatní aktuality