SK Olympie Dolní Břežany

DALŠÍ VÝHRA ÁČKA

„Utkání proběhlo dle mého očekávání. Domácí tým Kazín (SK Kazín – Dolní Mokropsy A) chtěl odčinit porážku z prvního kola. Také se chtěli se ukázat před svými fanoušky. Proto jsem očekával, že to bude velmi těžké utkání. Na druhé straně jsem tušil, že bychom ho mohli zvládnout, jelikož kvalitu na to máme, a to i když nám chyběli někteří hráči.“ shrnuje své dojmy před zápasem trenér Áčka, Lukáš Mück. 💪💪💪

I když břežanští diktovali tempo hry, bohužel pro ně se v úvodu dostali do jednogólového rozdílu, kdy se ujali hry kazínští fotbalisté. Naší chybou a nedostoupením hráče, který dorážel před našim gólmanem, otevřeli kazínští skóre 1:0. 🤨

Vzápětí za necelých 10 minut šli Břežany díky prvnímu gólu našeho střelce Štědronského do remízového stavu. 👏👏👏 Následujícím gólem Štědronského šli do trháku a Břežany se ujali vedení 2:1. Tím skončil první poločas. 👏👏👏

Byly tam další šance, kdy mohly Břežany ještě zvýšit, ale nepovedlo se. Soupeř hrál dost tvrdě, a my se musíme naučit, že žádný zápas nebude jednoduchý. Bude to dost bolet a pokud chceme pro to vítězství něco udělat, musíme být tvrdí i my, vysvětluje svou strategii trenér.
S tímto šli Břežany do druhého poločasu, kdy na nás soupeř dle předpokladu vlítnul a kdy jsme ten tlak čekali. Měli jsme tam hodně šancí odskočit, ale nepovedlo se. V závěru to mohlo skončit remízou, kdy Kazín trefil tyč. Proto jsem velmi rádi za ty tři, pro nás velmi důležitý, body. .🥅🥅🥅

Byl to druhý zápas venku a konečně další zápas budeme hrát doma v pátek 2. září 2022 v 19:00 večer proti Mníšku pod Brdy.

„Hráče vedu k tomu, že žádný zápas nám soupeř nedá zadarmo, nikdo nám nedá ty tři body nedá. Pokud chceme být úspěšní a odvážet plný počet bodů z každého zápasu, tak musíme sáhnout po lepším výkonu než v předešlém zápasu. Soupeři se budou připravovat, budou nás chtít „oloupit“. My jim musím ukázat, že ty body jim nedáme a odvezeme si je.“ shrnuje trenér Mück. Chci klukům poděkovat, že jsme to zvládli a že si po dvou zápasech odnášíme plný počet bodů. 🤝 Doufám, že tu sérii prodloužíme i nadále a že před domácím publikem to zvýšíme na 9 bodů. Taky jim chci poděkovat za bojovnost, kterou předvedli na hřišti. 🤜🤛

Zveme diváky, aby nás přišli podpořit v tento pátek 2.9. v 19:00 a užít si první domácí zápas v této sezoně. Soupeř dostal nálož od Roztok, tak se určitě na nás připraví a bude chtít taky bodovat, protože zatím má 0 bodů. Věřím, že u nás žádné body nedostanou a my zvýšíme na 9 bodů, věří Lukáš Mück. 💪💪💪