SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Starší žáci U15

DALŠÍ VÍTĚZNÝ ZÁPAS U13

V neděli jsme za krásného počasí odehráli další mistrovský zápas v Dobřichovicích. Vrátili se nám do sestavy někteří marodi, takže jsme měli na střídání pět kluků. Zejména v prvním poločase bylo na některých vidět co je to tréninkový výpadek a únava po nemoci /pochvala že přišli/. Byli jsme od začátku lepší než soupeř a neproduktivně bušili do soupeře, ale domácí byli nebezpeční z rychlých protiútoků po nákopu od brankáře. První poločas skončil 1:3 pro nás a ve druhém bylo co zlepšovat. Především jsme chtěli hrát víc kombinačně a být důraznější v zakončení. Dobřichovicím brzy „došlo“ a díky zlepšenému výkonu jsme přidali 7 gólů. Ve středu jedeme do Jinočan. Ty tento víkend porazili Kazín, takže to nebude jednoduchý soupeř. U13 Dobřichovice – Dolní Břežany 1 : 10