SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

CENNÉ VÍTĚZSTVÍ 1:0 VE VŠENORECH A DOMÁCÍ POVINNOST PROTI “CÉČKU” POVLTAVSKÉ S VÝSLEDKEM 4:0

Naše Áčko pokračuje na vítězné vlně a s plným bodovým ziskem za poslední dva zápasy.

Ve Všenorech jsme narazili na nabitého (hráli Rosa, oba Hrdličkové, Waiz a další) a houževnatého soupeře. Nám naopak chyběl z pracovních důvodů Matěj Štědronský, kterého skvěle zastoupil náš bývalý tahoun Radek Matoušek. 1. poločas byl vyrovnaný s málo šancemi na obou stranách. V 2.poločase se hrál již živější fotbal a šance na obou stranách již přicházely.

Nás opět podržel v brance Ondra Michálek. Zneškodnil za stavu 0:0 v 57.min dokonce penaltu Michalovi Hrdličkovi. Od 65.min se jevilo, že soupeř spíše vyčkával a nechal nás hrát. V 69.min udeřil náš ex-kanonýr Radek Matoušek po individuální akci. Na náš gól soupeř již nedokázal zareagovat, fyzicky jsme na tom byli v závěru lépe. Střídající Michal Větrovec mohl zvýšit náš náskok po „sólo-nájezdu“, ale přehodil nejen brankáře domácích, ale i branku. Nakonec jsme těsné vítězství uhájili, když si naši kluci hrábli na dno sil.

V domácím utkání v pátek 19.6. jsme nastoupili proti soupeři zespodu tabulky – Povltavské „C“. Ve slušně hraném utkání bez žlutých karet jsme neměli v 1.poločase dobrý pohyb, pozdě jsme přistupovali k mladým hráčům soupeře. Přesto se nám podařilo vstřelit branky Matěji Štědronským a Šupinou, v poločase jsme tak byli ve vedení 2:0.

V 2.poločase jsme již byli více v pohybu i díky střídajícím hráčům Koldičovi a Dvořkovi. Právě Dan Dvořák zvyšoval na 3:0. Utkání jsme pak kontrolovali a celkově zaslouženě vyhráli 4:0, když ještě v 82.min uzavřel skóre Bary. Početná návštěva opět okolo 200 diváků tak odcházela spokojena.

Celkově máme získaných 51 bodů a nadále zaujímáme sdílené 2.-3. místo v tabulce Okresního přeboru se ztrátou 5 bodů na první pozici.

Nyní nás čekají dva zápasy venku proti Zbuzanům B (neděle 28.5. od 10,30 hod, hř. Zbuzany) a proti FK Rudná (sobota 3.6. od 17 hod, hř. Rudná).

S očekáváním vyhlížíme příští domácí zápas proti Roztokům, kdy si to rozdáme se soupeřem o 2. druhé místo v tabulce. Upozorňujeme všechny fanoušky, že utkání sehrajeme kvůli rekonstrukci našeho hřiště na stadionu sousední SK LIBUŠ !!!

Utkání proti Roztokům bude sehráno tradičně v pátek 9.6.2023, ale s výkopem již od 18 hod !!!

Zlevněné a současně slosovatelné vstupenky o ceny včetně XXL klobás na dřevě.