SK Olympie Dolní Břežany

AKTUALITY PŘÍPRAVKA U10-11

PŘÁTELSKÉ ZÁPASY S SK LIBUŠ PRAHA A TJ SOKOL CHOLUPICE

Přípravka U10-11 sehrála na hřišti SK Modřany dva přátelské zápasy. Jejich trenéři Zdeněk Chaloupka ml. a Martin Motyčka vám přináší hodnocení:

„Po covidove pauze jsme se sešli konečně v plné sestavě. Bylo to znát jak na výkonu, tak i výsledku. První zapas jsme odehráli s týmem Libuš Praha. Kluci snad poprvé dodržovali to, co jsme po nich jako trenéři chtěli a neslo to své ovoce.👍
V prvním poločase jsme vedli rozdílem třídy. Za stavu 12:2 pro nás jsme nastoupili do druhého poločasu. Nakonec jsme to dotahli do vítězného konce 20:5.
Musíme ale pochválit soupeře, zápas odehrál i s par mladšími klukama. Bylo sice vidět na hře, ale kluci bojovali.

Druhý zápas jsme odehráli proti Cholupicím. Výkon obou týmů byl vyrovnaný. Nakonec jsme ale díky naší bojovnosti zápas dotáhli do vítězného konce a to výhrou 8:5.“⚽️