SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mini přípravka

AKTUALITY MINI A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Stále samé výhry!!! 👏

Naši nejmenší fotbalisté parádně jedou a vyhrávají. Jejich trenér Honza Deutsch vám přináší shrnutí aktualit:

„V uplynulém týdnu nás čekalo další kolo soutěže Břežany Cup a tentokrát byli soupeři – Jirčany, Čestlice a Modřany.
Kluci pokračovali ve výborných výkonech a všechny soupeře opět deklasovali s celkovým skóre 34:10.
Tentokrát jsme výrazně dali prostor klukům o rok mladším a ti v ničem nezaostávali a drtili své protivníky stejně jako kluci starší.
Nejlepší výkon ze všech předvedl Martin Murad, který při svém životním výkonu, nejen střílel jeden gól za druhým, ale i výborně bránil.
Ve středu jsme zajeli na zápas k sousedům do Zlatník. Kluci 2013 porazili svého soupeře 8:7, hlavně díky pokračující skvělé střelecké formě Dennyho Štěpánka.
Na vedlejším hřišti nás pak čekal souboj, který se jen tak nevidí. Naše kluky z mladší přípravky doplnilo pár kluků z ročníku 2011. Čekal nás soupeř, který byl složený z kluků, kteří byli až o 4 roky starší, pár desítek centimetrů větší a hezkých pár kilo těžších.
K překvapení nás všech byl zápas naprosto vyrovnaný a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Nakonec zvítězilo obrovské odhodlání, nasazení a touha po vítězství našich kluků! Zvítězili jsme 6:5!
Pochvalu zaslouží hlavně naši útočníci Maty Soukup a Sam Klamo. Výborný výkon v bráně předvedl i Pavlík Polák, v obraně stála nepřekonatelná hráz v podobě Šímy Křivského.
Co však předváděl Miki Michalec, to jsme od něho ještě nikdy neviděli. Mezi o několik let staršími soupeři procházel jako nůž máslem a své skvělé akce zakončoval i tvrdými střelami. Výsledek? Fantastický výkon a 4 góly k tomu. Všichni kluci zaslouží pochvalu. Ukázalo se, že ani výrazně větší hřiště nebylo pro nás překážkou. Naopak. Kluky to více nutilo k vzájemné spolupráci a divákům přineslo krásný fotbalový zážitek.
V neděli 13.6. jsme opět nastoupili s mladší přípravkou v Břežany Cupu.  Tentokrát jsme se utkali s pěti soupeři. Jak už se stalo tradicí v tomto turnaji, opět jsme zvítězili ve všech zápasech a obsadili první místo s celkovým skóre 42:11.  Individuálně hráli naši velmi dobře, jen nám opět chybělo více koncových přihrávek.
Velkou pochvalu zaslouží Míša Křípal, střelec 7 gólů. „

 

Ostatní aktuality