SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mini přípravka

AKTUALITY MINI A MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

PŘEPSALI JSME HISTORII KLUBU! 
MÁME DÁMSKÝ TÝM!

29.5.2021. – toto datum se zapíše do historie našeho klubu! Poprvé ve skoro stoleté historii do zápasu nastoupil v barvách Olympie čistě dámský tým.
Naše 3xA a 1xB. si to rozdaly se soupeřkami z Dolních Jirčan.
Holky z mladší přípravky-Anička Ulrychová, Anička Kratochvílová, Anička Krainová a Bety Červeňáková si ze soupeřkami pohrály jako kočka s myší. Od začátku jasně dominovaly, přestože jsme soupeřkám umožnili hrát ve větším počtu, než bylo našich holek.
Skóre utěšeně narůstalo, až se zastavilo na stavu 37:1!!!
Výsledek a výborný výkon holek nás trenéry velmi potěšil.
Holky ukázaly, že fotbal není jen čistě mužská záležitost, ale že může přinášet radost i holkám a ženám.
Holčičí parta rozrůstá doslova každý den. Přicházejí k nám už od věku 4 let a kopou do balónu někdy ještě urputněji, než mnozí kluci. 😊

CO NAŠI NEJMENŠÍ 2015-2017?

Naši nejmenší 2015-2017, včetně dvou úspěšných fotbalistek Anetky Křivské a Johanky Votrubové si proti soupeři také s chutí zastříleli a sázeli soupeři bez ustání jeden gól za druhým. Skvělý výkon předvedl Maxík Votruba a také Jaroušek Mašek, který hrál svůj první zápas v životě.

CO TÝM 2013?

Tým 2013 si také se svým soupeřem z Jirčan poradil a zvítězil 9:6. Vedle tradičních opor týmu – Martina Murada a Toníka Soukupa – se výborně prosazoval i Tobík Ječmínek, přestože s námi trénuje teprve krátkou dobu.

CO BŘEŽANY CUP?

Břežany Cup je určený pro hráče 2012-2013.
Naši kluci opět naprosto dominovali v celém turnaji a stále kráčí od vítězství k vítězství.
Nejprve spustili svou střeleckou kanonádu proti Libuši, kterou deklasovali 20:0, poté si hladce poradili s mužstvem Čestlic 11:3.
Na závěr nás čekal soupeř z Dolních Jirčan. Ten přeci jen trochu více prověřil naše borce.
Po vyrovnaném prvním poločase 2:2, se však náš tým rozehrál k výbornému výkonu a nakonec hladce vyhrál 11:2.
Naši obranu skvěle jistil Šimon Křivský. V útoku opět řádil Maty Soukup . Radost nám dělá kromě vítězství i fakt, že kromě tradičních opor se prosazují i kluci o rok mladší, jako Áďa Jarolím a Denny Štěpánek.

Ostatní aktuality