SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

AKTUALITY ÁČKO

Jak se daří našemu Áčku? Kryštof Mencl vám posílá kompletní zpravodajství:
 
⚽️ Deklasovali jsme Sokol Choteč 9:1 ⚽️
Naše Áčko pokračuje ve vítězné jízdě, když doma 4.9.2021 deklasovalo Choteč 9:1, po poločase 6:0. Nová posila Matěj Štědronský se trefil hned 4x. Soupeře jsme přehrávali celý zápas a trenér Bílek mohl v 2.poločase vystřídat maximální počet 5 náhradníků. Pěkná návštěva 100 diváků viděla hezké kombinace a krásné góly našich plejerů. 
 
⚽️ Důležité vítězství v Hostivici 5:1 ⚽️
Jasného vítězství 5:1 (po poločase 0:5) u soupeře v Hostivici si ceníme, jelikož náš tým byl značně oslaben. Naštěstí náš střelec a kapitán Radek Matoušek ze svých prvních dvou střel se hned 2x trefil a přinesl potřebný klid. Další branky do poločasu vyprodukovali Fanda Sklenář, Honza Šabacký a Matěj Štědronský z penalty. 2. poločas se spíše již dohrával. Pozitivní na utkání byl fakt, že se zapojili do zápasu i naše naděje z Juniorky Michael Bražina, Jakub Figel a Kuba Srb. Kvalitní výsledek jsme před očekávaným derby proti Zvoli potřebovali.
Máme 11 bodů z 12 možných a zaujímáme 2. místo v tabulce Okresního přeboru za vedoucí Dobrovízí, která získala zatím plný počet 12 bodů za 4x vítězství. 
 
S očekáváním vyhlížíme příští derby-zápas doma!
💥 V pátek 17.9.2021 od 19hod proti Sokolu Zvole. 💥
Budou hrát hlavní nové posily – exslávista Jirka Bílek a Matěj Štědronský ze 3.ligy 
Přijďte nás povzbudit!
 

Ostatní aktuality