SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

Áčko porazilo leadera soutěže

Áčko porazilo leadera soutěže Sokol Čisovice po famózním obratu ve 2. poločase. Kdo neviděl, neuvěří. Naše Áčko prohrávalo po 1. poločase 0:3, ale po změněné taktice se nadechlo ve 2. poločase k ohromnému výkonu. Naši hráči soupeře ve 2. poločase doslova zamkli na jeho polovině a brankami Tomáše Paty, Jakuba Zelenky a 2x Ondřeje Kadlece slavně zvítězili 4:3. Vítěznou branku v 88. minutě utkání zařídil náš neúnavný útočník Radek Matoušek, který srdnatě vybojoval souboj v pokutovém území soupeře a předložil míč střelci Ondřeji Kadlecovi.

Áčko SKO tak oslavilo svůj návrat na domácí stadion po rekonstrukci trávníku vítězstvím, navíc před 150 přítomnými diváky, soupeři uštědřilo první letošní prohru v soutěži. SKO zůstává na domácím stadionu nadále stoprocentní, ve čtyřech zápasech vyválčila plných 12 bodů!!! Těšíme se na příští domácí zápas 8.11.2019 proti Pavlu Kukovi a jeho SK Rapid Psáry. Komentář napsal: Kryštof Mencl.