SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

A MUŽSTVO PRVNÍ JARNÍ ZÁPAS PORAZILO KAZÍN

V prvním jarním zápase naše Áčko porazilo Kazín 1:0, po poločase 0:0.Komentář trenéra Michaela Žižky: Přijel k nám velice kvalitní soupeř s defenzivní taktikou s rychlými brejky, které nás v prvním poločase zaskočily a nedokázali jsme se vyvarovat zbytečných ztrát míče uprostřed hřiště. Toho dokázal soupeř využívat a místy nás i zaslouženě přehrával. My jsme nedokázali přesně kombinovat, nebyli jsme v pohybu a ukvapovali jsme se v přechodové fázi naší hry. Díky těmto faktorům jsme se nedostávali do zakončení, a proto první poločas skončil 0:0, čemuž jsme se nemohli ani divit.

Do druhého poločasu jsme poslali ofenzivní hráče, kteří naši hru rozhýbali a postupně jsme přebírali otěže utkání. V 76. minutě jsme udeřili ze standardní situace a toto vedení jsme uhájili až do závěrečného hvizdu. Soupeři gratuluji k velmi dobrému výkonu a zároveň jsem rád, že nás kvalitní soupeř takto prověřil a ukázal, že žádné utkání se nevyhraje samo a bez pohybu.

Všem hráčům děkuji za důležité vítězství a za zlepšený výkon ve druhém poločase. Velký dík patří i všem divákům, kteří na náš první jarní domácí zápas přišli v hojném počtu a podporovali nás až do konce.