SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality Mladší žáci - U13

⚽️⚽️MLADŠÍ ŽÁCI A PORAZILI PRVNÍ TÝM TABULKY 🥳🏆

Ve středu 13.4. čekal naše mladší žáky ročníku 2009 „zápas jara“. Do Břežan přijel sdružený tým Jílového/Kamenného Přívozu, který aktuálně vévodí okresnímu přeboru v této věkové kategorii. Na podzim vzájemný souboj skončil nerozhodně 3:3 a penaltový rozstřel nám štěstí nepřinesl Měli jsme tak kvalitnímu soupeři co oplácet. 🏃‍♂️🏃🏃‍♂️🏃
⚽️Kvalitu soupeř potvrzoval hned od prvních minut, utkání se muselo líbit. Útok střídal útok, na obou stranách bylo patrné velké nasazení, bojovnost, vášeň pro hru a občas i krásné fotbalové momenty.V prvním poločase měli mírně navrch hosté, kteří se zaslouženě ujali vedení 1:0. O přestávce bylo v naší kabině cítit maximální soustředění a snaha o otočení výsledku. A podařilo se! 👍👍👍
Druhá polovina zápasu se odehrávala podle našich not. Kluci na soupeře vlítli a po pár minutách oba naši hroťáci Nicolas a Brucki otočili skóre zápasu na 2:1. Borci v modrožlutých barvách SK Olympie nadále určovali tempo hry a tlak vyústil v pokutový kop, který jsme bohužel neproměnili. Soupeř vystrčil růžky a hnal se za vyrovnáním, což se mu zhruba v polovině druhé půle podařilo. Nicméně naši hráči se s remízou nehodlali smířit 😤😤😤a prostřednictvím aktivního Bruckiho odskočili na 3:2. Posledních pět minut soupeř kousal, pár jeho hezkých akcí zavánělo gólem, ale pozorná obrana v čele s gólmanem Kubou již vyrovnání nepřipustila. 🥳💪👏Utkání s vysokým nasazením jsme zaslouženě vyhráli, gratulace patří těmto našim borcům: Kuba, Dan, Vojta, Tony, Šíma, Krýša, Nici, Brucki, Míša, Oski, Adam, Číža.🥇🥇🥇