SK Olympie Dolní Břežany

Aktuality A týmu

⚽️⚽️AKTUALITY ÁČKO – JARNÍ VÍTĚZNÁ VLNA SE ZADRHLA V DOBROVÍZI, VE TŘECH ZÁPASECH JSME ZÍSKALI 6 BODŮ 🤜🤛

DOMÁCÍ UTKÁNÍ PROTI TJ HOSTIVICE JSME VYHRÁLI 3:1

Utkání proti papírově slabšímu soupeři jsme zvládli vítězně 3:1, když jsme již po poločase vedli 3:0 po brankách Martina Majera, Matěje Štedroňského a Zdeňka Bareše. Všechny 3 branky byly po vykombinovaných našich akcí ze hry. Náš tým předvedl výkon s náročným pressingem na útočné polovině, což se nám dařilo. Do 2. poločasu trenér Bílek vystřídal hned 4 čerstvé hráče, ale efekt to nepřineslo. Naše hra postupně uvadala a zápas se pouze „dohrával“, když po naší individuální chybě soupeř dokonce snížil na konečný výsledek 3:1. 🥅Pozitivem tak bylo povinné vítězství a zisk 3 bodů do tabulky, říká manažer týmu Kryštof Mencl.

V DERBY- UTKÁNÍ DOMA JSME ROZDRTILI LIBEŘ 7:2 🥳

Po drtivém začátku a poločasové remíze 2:2 jsme porazili SK Meteor Libeř vysoko 7:2. 👍👍 Od začátku utkání jsme soupeře nepustili do rozehrávky a již v 10. min jsme po gólech Matěje Štědroňského a Marka Hraška vedli 2:0. Následně jsme se bohužel přizpůsobili jejich hře a po dvou střelách jsme šli v poločase do kabin za stavu 2:2. 🙆Do druhého poločasu jsme kvalitně vystřídali, soupeře jsme zatlačovali kombinační hrou na jejich polovinu hřiště a po gólech Fandy Sklenáře, Zdeňka Bareše, Matěje Štědroňského a jednoho soupeřova vlastního gólu jsme v 84. min vedli 6:2. Naši výhru jsme korunovali pokutovým kopem a to v 88. min zápasu, který proměnil Jirka Bílek mladší. Zápas jsme následně dohrávali v převaze a v 90. min byl zápas ukončen s výhrou našeho mužstva 7:2 s vědomím stoprocentního zisku bodů z jarních zápasů, shrnuje trenér Jiří Bílek starší. 👍️⚽️🏆

PRVNÍ ZTRÁTA BODŮ NA JAŘE – PROHRA V DOBROVÍZI 0:4

Souboj o první místo v tabulce jsme bohužel nezvládli a venkovní utkání v Dobrovízi jsme prohráli 0:4 po poločase 0:2. Pouze prvních 30 min jsme dokázali se soupeřem držet krok, když naše mezihra měla určité parametry. Za stavu 1:0 pro soupeře ve 20. min Venca Černý orazítkoval břevno a předtím jsme měli 1x trestňák zahrávaný Jiřím Bílkem mladším, a to bylo z naší strany vše. Do konce utkání jsme již vůbec neohrozili soupeřovu branku. Naopak soupeř trestal každou naší individuální chybu a byl efektivní. I přes absence některých našich hráčů hodnotím výkon jako bezkrevný, nehodný souboje o místo. Dobrovíz vyhrála zcela zaslouženě, hodnotí zápas manažer Kryštof Mencl.

CELKOVĚ MÁME ZÍSKANÝCH 39 BODŮ A ZAUJÍMÁME 4. MÍSTO V TABULCE OKRESNÍHO PŘEBORU SE ZTRÁTOU 5 BODŮ NA PRVNÍ POZICI.
S očekáváním vyhlížíme příští derby-zápas doma v pátek 13.5.2022 od 19hod proti Sokolu Zlatníky ⚽️⚽️⚽️